31 рік Незалежності!

24 серпня 1991 рік. 18:00

Почалося самостійне життя України.

Всі українці святкують День Незалежності нашої могутньої держави, цього року це свято по-особливому важливе для кожного з нас.

Наша Україна – це зелені Карпати, милі хатинки, картини Шевченка, вулиці рідних міст, улюблені кав’ярні, сміливі герої епох та головне - сила і хоробрість наших людей.

Цього року дизайн нашої традиційної Незалежної кави відображає, що нас з вами об’єднує не тільки кава, а ще й наша українська культура.

Українська культура – така багата та неповторна, українська культура поєднує у собі минуле та сучасне, українська культура пронизана волелюбністю та незламним духом народу.

Спочатку – перейдітьза посиланням та оберіть для себе смачну Незалежну каву. А потім, з чашкою ароматної в руках, перечитайте разом з нами класні цікаві факти про нашу Україну:

  1. Українська Конституція – одна із найдавніших у Європі. Правда, мова не про сучасний варіант основного закону, а про Конституцію Пилипа Орлика, проголошену ще у 1710-му.
  2. Перший офіційний мобільний дзвінок в Україні тривав 40 секунд. Його 1 липня 1993 року здійснив перший  президент України Леонід Кравчук у прямому ефірі національного телебачення. За дзвінком спостерігала вся країна.
  3. Пісня «Щедрик» Миколи Леонтовича – одна з найпопулярніших новорічних пісень у  всьому світі. Уперше виконана в 1916 році у Києві.
  4. Найдовший у світі музичний інструмент – українська трембіта, довжина її сягає близько 3х метрів
  5. Українське містечко Рахів, розташоване серед Карпат, вважається географічним центром Європи. А сама Україна є найбільшою європейською державою, уся територія якої географічно розташована в Європі.
  6. Найглибша станція метро у світі знаходиться у Києві – «Арсенальна», вона проходить під землею на глибині 105 метрів.
  7. Найбільше перекладений український літературний твір – «Заповіт» Т.Г. Шевченка. Його перекладали на 147 мов народів світу.
  8.  Найбільші сходи в Україні – Потьомкінські сходи в Одесі – одна з видатних кам’яних споруд 1-ої половини XIX ст.
  9. У кожному регіоні України техніка вишивання, орнамент, традиційні кольори, якими вишивають сорочку є різними.
  10. Українці найзгуртованіший народ у світі. Ми за три дні разом зібрали кошти на Байрактар (перекреслено) супутник, ми розробили слово-пароль, яке знають всі, але вимовити може не кожен, ми зібрали найбільші в історії санкції проти агресора, за тиждень створили найбільшу в сучасній історії волонтерську мережу.

До речі, ще один цікавий факт – у середньому українці випивають до 15 чашок кави на тиждень.


Ось така прекрасна та різна наша країна.

А ви знаєте, що можете пити каву і паралельно допомагати нашій армії? Так-так, нагадуємо, що 25 грн з кожної пачки25 Coffee Roasters таSpecialty підуть на потреби ЗСУ! Також маємо«підвішену каву» для наших бійців. Ви робите замовлення на сайті - а ми раз на два тижні відправляємо всю підвішену каву нашим бійцям у військові шпиталі та на передову.

Маленькими кроками – до великої перемоги! Разом!

Слава Україні!