• Дегустаційний набір 25CR

Дегустаційний набір 25CR

  • 410 грн.

Ви чекали - ми зробили! Зазвичай так пишуть копірайтери, які не придумали нічого кращого для підводки. Але в нашому випадку це чиста правда. Бо багато разів ви просили нас зробити дегустаційний набір, щоб познайомитися з різними лінійками кави. Тож зустрічайте ;)

В одній коробці ми зібрали різні за смаком позиції, серед яких кожен знайде щось своє. На вас чекає класична шоколадна Бразилія, преміальна медово-квіткова Ефіопія та фруктовий вибух смаку - спешелті Танзанія. Пробуйте всі та обирайте фаворитів!

До дегустаційного набору 25CR входять:

  • Моносрт арабіки Brazil Mogiana – 100 г;
  • Моносрт арабіки Ethiopia Guji Kayon Mountain – 100 г;
  • Моносрт арабіки Tanzania Iyenga – 100 г.

Brazil Mogiana — свого роду камертон в світі кави — найкраща бразильська арабіка, велика, з однорідним круглим зерном. Дегустатори вважають, що головна особливість Brazil Santos та Mogiana — характерний смак чорного молочного шоколаду, глибокий і насичений, також присутні ноти сухофруктів і горіхів, кислинка майже відсутня. Шоколадні ноти зерна отримують завдяки сухій обробці: кавові ягоди висихають природним чином — під сонцем. Висихання насичує зерно цукрами з ягідної м'якоті. В результаті отримуємо відмінний міцний солодкуватий напій з горіховим ароматом і довгим післясмаком. 

Ethiopia Guji Kayon Mountain – новий сорт у нашій преміум-лінійці. Вживаючи каву , ви відчуєте смак меду, вершків, білих квітів та мандарину, а після споживання будете відчувати приємний солодкий післясмак. Аромат напою запам’ятається нотками бергамоту, сицилійського апельсину та жасмину. 

Tanzania Iyenga – кава з ароматом меду, червоного яблука та винограду, яка підійде для поціновувачів яркого смаку із затяжним післясмаком. Завдяки правильно підібраному способу обсмажування, ми розкриваємо смак (журавлина, червоне яблуко й жовта слива) та довготривалий солодкий післясмак на 100%. 

Кислинка
Гірчинка
Насиченість
Аромат
Рік урожаю 2022
Споcіб приготування мита, хани, натуральна
Кислинка
Гірчинка
Насиченість
Аромат
  
Рік урожаю 2022
Споcіб приготування мита, хани, натуральна
  
Написати відгук