• Дегустаційний набір Tuffler

Дегустаційний набір Tuffler

  • 335 грн.

Любі, рідні, дорогенькі, ми знаємо, як ви скучили за нашими наборами, тож повернули до продажів хітовий хіт! На цей раз в набір Tuffler ми включили найпопулярніші позиції останніх місяців. Якщо на нашому сайті вам хочеться всього й одразу - обирайте його, якщо ви вперше пробуєте свіжу обсмажку та хочете познайомитися з нашою кавою - обирайте його, якщо шукаєте класичну каву, яка підійде будь-якому кавоману - обирайте його! Наш дегустаційний закриє безліч запитів та сподобається кожному <3

До дегустаційного набору Tuffler входять:

  • Моносорт арабіки Ethiopia Daye Bensa – 100 г;
  • Моносорт арабіки Brazil Mogiana – 100 г;
  • Суміш арабіки та робусти Original Gusto – 100 г.

Ethiopia Daye Bensa — сорт, вирощений на Півдні кавової батьківщини — Ефіопії. Спробувавши напій, вам запам'ятаються відтінки лісових горіхів, солодкого абрикосу та какао у смаку та насичений абрикосово-шоколадний аромат. Після випитої чашки з вами надовго залишиться приємний післясмак какао.

Brazil Mogiana — свого роду камертон в світі кави — найкраща бразильська арабіка, велика, з однорідним круглим зерном. Дегустатори вважають, що головна особливість Brazil Santos та Mogiana — характерний смак чорного молочного шоколаду, глибокий і насичений, також присутні ноти сухофруктів і горіхів, кислинка майже відсутня. Шоколадні ноти зерна отримують завдяки сухій обробці: кавові ягоди висихають природним чином — під сонцем. Висихання насичує зерно цукрами з ягідної м'якоті. В результаті отримуємо відмінний міцний солодкуватий напій з горіховим ароматом і довгим післясмаком.

Original Gusto — cуміш арабіки та робусти, яка чудово збалансована і має унікальне співвідношення солодощі і гіркоти, приємної кислинки і ароматом з відтінками хліба. Цей бленд - універсальний варіант, який освіжить будь-який каво-брейк і сподобається всім, так як особливих яскраво виражених характеристик, які могли б бути «справою чийогось смаку», немає. Це суміш для випадку, коли ви просто хочете випити гарно збалансовану каву, яка підійде всім.

Кислинка
Гірчинка
Насиченість
Аромат
Обробка Натуральна
Рік урожаю 2022
Споcіб приготування гейзер, турка, френч-пресс, кофемашина, чашка
Кислинка
Гірчинка
Насиченість
Аромат
  
Обробка Натуральна
Рік урожаю 2022
Споcіб приготування гейзер, турка, френч-пресс, кофемашина, чашка
  
Написати відгук