• Дегустаційний набір 25CR

Дегустаційний набір 25CR

  • 492 грн.
Обсмажка
фільтр
еспресо

Зустрічайте, наш новий дегустаційний набір. Ми підібрали для вас найзапашніші позиції, щоб ви мали змогу познайомитися з різними лінійками кави. 

В одній коробці ми зібрали різні за смаком позиції, серед яких кожен знайде щось своє. На вас чекає запашний та фруктовий Перу, шоколадно-ягідна Руанда та вершковий вибух смаку - благодійна позиція в підтримку тварин постраждалих від війни Kevin`s Kava, 25% від продажу якої, ви автоматично задонатите львівському притулку "Домівка врятованих тварин".

Пробуйте всі позиції та обирайте фаворитів!

До дегустаційного набору 25CR входять:

  • Моносорт арабіки Peru El Cedro Romerillo – 100 г;
  • Моносорт арабіки Rwanda Akagera Kabare – 100 г;
  • Суміш 4-ох арабік Kevin`s Kava в підтримку тварин, постраждалих від війни – 100 г.

Peru El Cedro Romerillo — ніжний та дуже насичений напій. Куштуючи його, ви відчуєте смак червоного яблука, родзинок та темних ягід. Післясмак буде приємним та тривалим, а аромат кави здивує вас нотками яблука та золотистих родзинок.

Rwanda Akagera Kabare – шоколадно-ягідна новинка. Завдяки митій обробці зерен, ви відчуєте смак червоної смородини, чорниці та шоколадного трюфеля, а після споживання настане момент насолоди від солодкого післясмаку. Аромат напою запам’ятається нотками ягід та шоколадного бісквіту.

Kevin`s Kava в підтримку тварин, постраждалих від війни – благодійна кава Kevin`s Kava в підтримку котикив та песиків, що постраждали від війни. Купуючи "Каву Кевіна" ви автоматично донатите 25% від її вартості львівському притулку "Домівка врятованих тварин", де мешкають тварини, яких залишили під час війни або врятували з місць бойових дій. Спеціально для цього проєкту ми зробили нову суміш арабік з чотирьох країн світу. Вийшов м'який напій з ароматами спецій та персику і збалансованим смаком чорної смородини. Букет цього сорту довершує м'який вершковий післясмак. 


Кислинка
Гірчинка
Насиченість
Аромат
Обсмажка еспресо
Обробка мита
Кислинка
Гірчинка
Насиченість
Аромат
  
Обсмажка еспресо
Обробка мита
  
Написати відгук