Історії пухнастих героїв проєкту "Kevin`s Kava"

Друзі, час розповісти вам історії пухнастих мешканців з притулку “Домівка врятованих тварин”. Спеціально для цього проєкту ми створили нову суміш арабік з чотирьох країн - «Kevin`s Kava». Вийшов м'який напій з ароматами спецій та персику і збалансованим смаком чорної смородини. 

Придбавши каву, ви автоматично допомагаєте тваринкам, адже 25% від вартості ми перераховуємо на нові будиночки, вакцини та корм. До кожної пачки ми додаємо листівку з історією песика чи котика, які знаходяться у притулку та чекають на сім’ю. У цій статті ви можете познайомитись з всіма героями та їх нелегкими долями. Якщо якась історія вам відгукнеться або ви захочете подарувати сім’ю тваринці, пишіть нам або до притулку «Домівка врятованих тварин».

До речі, також можна допомогти фізично: вигуляти песика або прибрати у вольєрах. Більшість мешканців притулку звикли до людей, сумують за господарями та потребують уваги. Познайомитись з всіма героями можна у Львові за адресою вул. Довбуша 24 (Парк «Знесіння»).


 

Перший герой пес Зубик. Він був привезений з Харкова.

На жаль, у нього була зламана щелепа та він був без однієї лапки. Військові, які його знайшли, вважають, що  поранення він отримав від міни. Зубика вдалося вилікувати, сьогодні він прекрасна контактна собака, яка обожнює  обійматися та гуляти. У притулку багато собак із зони бойових дій, вони потребують уваги для заспокоєння. Якщо ви проживаєте у Львові, то можете провідати тваринок та подарувати їм всю свою любов.

 
Цього красунчика звати Вітя. Він з Бородянки, мав прекрасну сім’ю, але в один день його життя змінилось.

Його господарка виїжджаючи за кордон, у пошуках мирного неба,  не встигла зробити потрібні документи. Пес потрапив до місцевого притулку, де під час окупації загинуло більше 150 собак.

Але Вітя виявився щасливчиком, його вдалося врятувати, зараз він мешкає у “Домівці” та чекає на нових господарів.         


 
Фелікс - котик- переселенець з Харкова. Власники, виїжджаючи за кордон, віддали його в руки львівського притулку “Домівка”. Фелікс - активний та грайливий кіт, який звик жити вдома.

Ви можете врятувати Фелікса та подарувати йому нову сім’ю, або провести час з ним та іншими котиками в притулку. Їм дуже не вистачає людської уваги.        
    

А це грайлива кавказька вівчарка Макс.

Йому три роки. Коли почалась війна власник самостійно привіз його до притулку “Домівка врятованих тварин”, але потім перестав виходити на зв’язок...

Макс - абсолютно контактний, дуже доброзичливий собака. Він звик до людей та чекає на нову сім’ю. Він буде безмежно вдячний тим, хто наважиться врятувати його та забрати додому.  
Це маленький песик на ім’я Сонік. Йому 8 місяців.

Про його життя до війни нам нічого не відомо.Він приїхав потягом з    Харкова до Львова та був покинутий на вокзалі, звідки волонтери забрали його до притулку “Домівка врятованих тварин”. Він абсолютно, як і всі дітки потребує уваги.

Ви можете подарувати тваринам любов та гарний настрій, відвідавши притулок. Приходьте за адресою: м.Львів, вул. Довбуша 4.

    

Кішка Моніка, яку волонтери знайшли на вулиці Харкова, зараз знаходиться у притулку. Через що вона втратила око невідомо, але головне, що їй надали потрібну допомогу. Моніка проходить реабілітацію. До речі, ця вада взагалі не заважає їй бути активною, гратися з іграшками та проводити час з людьми. Ця красуня хоче знайти сім’ю, яка буде любити її такою, як вона є.


У наш час особливо важливо допомагати всім, хто цього потребує. Це може бути донат, поширення інформації або інший вид підтримки. Ми віримо, що всі ці котики та песики обов’язково знайдуть люблячу сім’ю. Сподіваємось, ви нам в цьому допоможете, адже кожен заслуговує на любов та увагу.

Давайте разом будемо робити добрі справи!.