• Комбо Rwanda Akagera Kabare + Rwanda Ordinari

Комбо Rwanda Akagera Kabare + Rwanda Ordinari

  • 498 грн.
Обсмажка
еспресо
фільтр

Запрошуємо вас на смачну та ароматну кавову битву Руанд!

З нашим новим комбонабором у вас буде можливість відчути екзотичну кавову культуру цієї африканської країни, де кавові зерна вирощуються на висотах більше 1500 метрів над рівнем моря, що надає їм унікальний смак та аромат.

В комбонабір входять дві запашні позиції з різними смаковими характеристиками: Rwanda Akagera Kabare та Rwanda Ordinari.

  •  Кава Rwanda Akagera Kabare (250г)

Арабіка вирощена на схилах гірського масиву Акагера в Руанді. Вона має яскравий смак з нотами червоної смородини, чорниці та шоколадного трюфеля, в ароматі - ягоди та шоколадний бісквіт.

  • Кава Rwanda Ordinari (250г)

Кава має багатий та комплексний смак з нотками кураги, волоського горіха та шоколаду, які створюють неповторний букет смаків. Аромат додає ще більше насолоди, адже в ньому ви відчуєте курагу, горіхи та шоколадну пасту.

Обидві подизиції вирощуються на затишних фермах в Руанді та мають унікальний смак, який відображає найкращі смако-ароматичні характеристики кави з цієї країни.

Обирайте свою улюблену каву з цього комбонабору та насолоджуйтеся смаком африканської арабіки прямо у вас вдома.

Аромат
Обсмажка еспресо
Смак Rwanda Akagera Kabare: червона смородина, чорниця, шоколадний трюфель; Rwanda Ordinari: курага, волоський горіх, шоколад
Аромат
  
Обсмажка еспресо
  
Смак Rwanda Akagera Kabare: червона смородина, чорниця, шоколадний трюфель; Rwanda Ordinari: курага, волоський горіх, шоколад
  
Написати відгук