Купуйте дріпи та вигравайте фірмові подарунки

Друзі, нам прийшла ідея від якої ви точно буде в захваті та ще більше закохаєтесь у наші дріпи! Придбавши коробочку дріпів будьте уважними, адже серед сотні коробок ви можете отримати особливу. Якщо ви знайдете листівку у коробці, то вітаємо – ви щасливчик! Разом з наступним замовленням до вас приїде подаруночок! Для отримання призу потрібно написати в коментарях або повідомити менеджерові цифри, які є на листівці. 

Дріп кава – це завжди зручно. Дріпи займають мало місця, тому будуть складати компанію у будь-якій подорожі. А ще їх легко заварювати, достатньо взяти з собою пачку дріпів, або її вміст, термос  з гарячою водою та чашку. 5 хв магії та напій готовий. І завжди смачно, адже кожен дріп пакують в окремий герметичний пакет, тому він зберігає насичений смак і аромат. Зерна можуть бути різних сортів. 

Нагадуємо, що з асортиментом дріпів ви можете ознайомитись в окремому розділі "Дріпи" на сайті. Купуйте, смакуйте та перемагайте!

Акція діє до 16.03.2023 р.
Цікавий факт про виробництво дріпів. Виробництво дріп кави було розпочато у 1990 в Японії компаніями Key Coffee та UCC. Спочатку дріпи це були просто мішечки, наповнені меленою кавою, які опускалися в гарячу воду чашки й заварювалися, як чайні пакетики. У тому вигляді, як на ринку дріп-кава представлена сьогодні, вона почала випускатися на початку 2000-х.