Лімітована лінійка кави до Дня вишиванки

Вишиванка втілює в собі важливі цінності, культурну спадщину та колорит українського народу. Кожен витинаний візерунок, кожна вишита стежка має своє особливе значення. Вони розповідають історію давніх традицій, символізують плідність землі, мудрість старшин, мужність воїнів та ніжність жіночої душі. Кольори, обрані для вишивки, передають емоції та настрої, оживаючи на тканині.

Кожного року День вишиванки відзначається у третій четвер травня. Спеціально до цього свята ми створили лімітовану лінійку кави, яка має незвичний та особливий дизайн. Пачки кави ми прикрасили вишивками з двох видатних регіонів України: Харківської та Львівської областей. 

Ми вирішили не просто зробити наліпку, а розробити спеціальну обгортку з вишитим дизайном, тож пачка буквально “одягнена” у вишиванку. “У вишиванці” можна купити кілька смачних позицій з різних куточків світу - Ефіопії, Перу, Болівії та Колумбії. Зразки вишивок допомагав обрати спеціаліст з народної творчості Богдан Петричук. Ця ідея підтримує та символізує єдність Заходу та Сходу України.

Чому ми обрали Львів та Харків?

Харків для нас рідне місто, тому нам було важливо показати краплину історії Харкова через орнамент вишивки. Сорочку цього регіону вишивали товстою ниткою, завдяки чому орнамент набуває рельєфності. Для вишиванки Слобожанщини характерні рослинні, геометризовані та геометричні орнаменти. Вишивка була виконана червоними та червоно-чорними нитками, сполученням м’яких пастельних тонів.

Львів — неймовірне місто, яке стало другою домівкою для нас. Саме тут ми виробляємо смачну каву та доставляємо її в різні куточки країни. Львівська вишивка має свою особливість: білий простір між елементами малюнка, завдяки чому сорочка виглядає прозорою і легкою. Львівські вишивки, виконані переважно хрестиком та стебнівкою, нагадують тонке мереживо. 

Характерний дрібний рослинний орнамент червоного кольору, поєднаного із чорним, жовтим, зеленим та синім.


Ми неймовірно щасливі, що маємо можливість підтримувати та просувати українську культуру через свій продукт. Не пропустіть шанс насолодитися кавою, яка втілює красу, розкіш і дух української вишивки. Придбайте свою унікальну пачку "Одягни каву у вишиванку" у нас на сайті вже сьогодні та зануртесь у чарівний світ української культури!