Компанія 25 Coffee Roasters - 10 років виробляємо каву свіжої обсмажки в Україні

Ми - компанія 25 Сoffee Roasters - знаємо все і навіть більше про виробництво якісної свіжообсмаженої кави. Вже понад 10 років наша команда здійснює повний цикл виробництва зернової та меленої кави - від обсмажування до упаковки.

Ідеально збалансована чашка - те, чого ми прагнемо. Для її отримання використовуємо ексклюзивне зерно, висококласне обладнання, багаторічний досвід та майстерність наших обсмажчиків. Рецепт непримітний, але працює беззастережно.
Чому нас обирають
01
Сервіс
Ми прагнемо ідеального сервісу для наших клієнтів. Підбираємо каву на ваш смак, безкоштовно робимо помел і доставляємо замовлення прямо до дверей. А ще радіємо вас бонусами та подарунками.
02
Асортимент
Більше 25 сортів кави з найкращих плантацій світу, аксесуари для кавоманів та натуральний чай – у нас є все, що потрібно, щоб ви з усмішкою та задоволенням зустрічали кожен новий день.
03
Обладнання
Обсмажка зерен – найважливіший процес, який формує смак кави. Для отримання тієї самої збалансованої чашки ми вибрали для себе найкраще та стали офіційними представниками обладнання Probat.
04
Професіоналізм
Наші співробітники регулярно проходять навчальні курси та тренінги, розвивають свою майстерність та намагаються першими впроваджувати новинки на кавовий ринок.
05
Якість
Всі виробничі процеси ведуться з дотриманням норм та вимог на основі системи менеджменту безпеки харчових продуктів (HACCP) стандарт ISO 22000 та контролюються відділом контролю якості.
Бренд-бариста розповідає про виробництво кави
Бренд-бариста розповідає про виробництво кави
Замість тисячі слів
Замість тисячі слів
Наші проекти
25 Barista School
25 Barista School — наш професійна навчальна площадка, яка створена, щоб у цьому світі побільшало кваліфікованих баріста та людей, які знаються на каві. Ми раді ділитися знаннями, і нам справді є, що розповісти. Докладніше
Івенти
Для нашої компанії кава - це не просто напій, а ціле мистецтво. І у нас є низка заходів для таких самих кавових фанатів: екскурсії по обжарювальному цеху, майстер-класи від бренд-бариста, лекції, міні-чемпіонати та багато інших сюрпризів.
Probat
Ми є офіційними представниками компанії Probat в Україні. Займаємося постачанням ростерів для обсмажки різної кількості зерна. Деякі підійдуть для невеликої кав'ярні, інші для великого виробництва. Але всі ідеально сконструйовані для однорідної обсмажки, м'якого охолодження та зрозумілого керування.
Оренда обладнання
Насолода смачною та ароматною кавою не обов'язково передбачає покупку дорогого обладнання. Ви можете взяти в оренду кавоварку та заощадити гроші на дорогій покупці, а також на подальшому її обслуговуванні. Докладніше
Франшиза
Ми допомагаємо відкривати успішні кав'ярні у вашому місті. Скориставшись нашим франчайзингом, ви зможете впевнено увійти до кавового бізнесу за повної підтримки професіоналів із багаторічним досвідом. Ми маємо найвигідніші умови співпраці, і ми завжди раді втілювати кавові фантазії в тандемі з однодумцями.
Сервіс обладнання
Ми проводимо діагностику, лагодимо та розповідаємо, як працювати з професійним кавовим обладнанням та кавомашинами, кавоварками, гриндерами для офісу та будинку. Наші майстри готові вам допомогти при будь-якій неполадці та незрозумілій ситуації. Докладніше
Наші Клієнти
HORECA HORECA
Дилери Дилери
Офіси Офіси
Роздріб Роздріб
З нами вже співпрацюють 450+ партнерів у 20 областях України
Наші Партнери
Відгуки
Напишіть нам!
Напишіть нам!