Наша компанія

Ми - компанія 25 Сoffee Roasters – виробляємо запашну каву свіжої обсмажки. За 10 років ми обсмажили 1 200 000 кг кави та стали партнерами в понад 450 закладах у 20-ти областях України.

Ми кожного дня обсмажуємо свіжу каву і доставляємо її в будь-яку точку України.

Наша ціль – відібрати найкраще кавове зерно з різних куточків землі, щоб ви могли насолодитися ідеально збалансованою кавою.

Чому нас обирають
01
Великий асортимент
Пропонуємо каву свіжої обсмажки, з понад 25-ти найкращих кавових плантацій світу.
02
Індивідуальний підхід
Наша команда робить все, щоб як найкраще зреалізувати ваші замовлення. Ми підберемо каву під ваш смак та безкоштовно запропонуємо помел.
03
Свіжа обсмажка кави
Обсмажуємо зерна кожного дня. Для обсмажки кави ми використовуємо найкраще і перевірене обладнання від компанії Probat.
04
Контроль якості
Всі виробничі процеси ведуться з дотриманням норм та вимог на основі системи менеджменту безпеки харчових продуктів (HACCP) стандарт ISO 22000 та контролюються відділом контролю якості.
05
Доставка по всій Україні
Ми доставимо ваше замовлення в будь-яку точку України, а від певної суми замовлення пропонуємо безкоштовну доставку та доставку до дверей.
Бренд-бариста розповідає про виробництво кави
Бренд-бариста розповідає про виробництво кави
Замість тисячі слів
Замість тисячі слів
Наші проекти
25 Barista School
25 Barista School — наша професійна навчальна площадка, яка створена, щоб у цьому світі побільшало кваліфікованих баріста та людей, які знаються на каві. Ми раді ділитися знаннями, і нам справді є, що розповісти. Докладніше
Івенти
Для нашої компанії кава - це не просто напій, а ціле мистецтво. І у нас є низка заходів для таких самих кавових фанатів: екскурсії по обжарювальному цеху, майстер-класи від бренд-бариста, лекції, міні-чемпіонати та багато інших сюрпризів.
Probat
Ми є офіційними представниками компанії Probat в Україні. Займаємося постачанням ростерів для обсмажки різної кількості зерна. Деякі підійдуть для невеликої кав'ярні, інші для великого виробництва. Але всі ідеально сконструйовані для однорідної обсмажки, м'якого охолодження та зрозумілого керування.
Оренда обладнання
Насолода смачною та ароматною кавою не обов'язково передбачає покупку дорогого обладнання. Ви можете взяти в оренду кавоварку та заощадити гроші на дорогій покупці, а також на подальшому її обслуговуванні. Докладніше
Франшиза
Ми допомагаємо відкривати успішні кав'ярні у вашому місті. Скориставшись нашим франчайзингом, ви зможете впевнено увійти до кавового бізнесу за повної підтримки професіоналів із багаторічним досвідом. Ми маємо найвигідніші умови співпраці, і ми завжди раді втілювати кавові фантазії в тандемі з однодумцями.
Сервіс обладнання
Ми проводимо діагностику, лагодимо та розповідаємо, як працювати з професійним кавовим обладнанням та кавомашинами, кавоварками, гриндерами для офісу та будинку. Наші майстри готові вам допомогти при будь-якій неполадці та незрозумілій ситуації. Докладніше
Наші Клієнти
HORECA HORECA
Дилери Дилери
Офіси Офіси
Роздріб Роздріб
З нами вже співпрацюють 450+ партнерів у 20 областях України
Наші Партнери
Відгуки
Напишіть нам!
Напишіть нам!