Як ми з вами допомагаємо ЗСУ

Ранок 24 лютого всі українці згадують з жахом на очах та болем на душі. Життя змінилось на до і після. Зараз погляди на життя малюються зовсім іншими фарбами. Ми стали більше цінувати близьких, більше говорити слів любові та подяки, більше допомагати нашій армії.

Наша команда теж об’єдналася та стала розвиватися в нових умовах: ми відновили виробництво в новому для нас місті, продовжуємо працювати, надавати робочі місця та донатити ЗСУ. Ми знаємо, що у сухпайок Збройних сил України входить розчинна кава в пакетиках, але завдяки вам забезпечуємо наших хлопців кавою свіжої обсмажки.

У перші дні війни, коли всі харків’яни були налякані та ніхто не знав, що можна зробити для бійців -  наші хлопці буквально ризикуючи життям відвозили харківським волонтерам каву, чай та мішки з-під кави (з мішковини шиють кікімори для фронту). Волонтери в свою чергу розподіляли необхідне між силами територіальної оборони та ЗСУ. Це був перший важливий крок.

З переїздом до Львова, ми вирішили запровадити акцію – 25 грн з кожної пачки в лінійках 25 та Specialty йдуть на потреби ЗСУ. Завдяки вам ми вже перерахували армії 31 725 грн і продовжуємо донатити далі. Це ще раз доводить, що разом ми сила! І далі – більше!

Нам часто приходили запити на каву для фронту та самостійно закривати потреби було важко, знадобилася ваша допомога. Ми вирішили зробити«підвішену» каву. Кожен може придбати каву для бійців на нашому сайті, а ми передаємо її знайомим волонтерам благодійного фонду FADU, що співпрацюють із Харківським центральним військовим шпиталем та польовим шпиталем північно-східного військового округу.

Ми цінуємо вашу довіру тому забезпечуємо прозорість всіх акцій, тож звітуємо про всі донати та відправки кави в нашомуІнстаграмі.


Дякуємо всім, хто приєднався до наших акцій. Кожні 25 гривень чи пачка кави – це маленький, але такий важливий внесок в нашу перемогу.

Закликаємо вас не зупинятися та допомагати далі, адже захисники оберігають наш з вами сон та постійно потребують допомоги. Віримо, що у кожного своя зброя – працювати або надавати роботу іншим, волонтерити або донатити на ЗСУ, допомагати словом чи ділом тим, хто потребує цього. Беріть свою зброю і вперед! Працюємо з гарячим серцем та віримо, що скоро повернемось на рідне виробництво в рідному Харкові та продовжимо працювати в мирній та прекрасній Україні.