Нашу каву п’ють в усіх куточках країни

інтернет-магазин
5000 постійних
клієнтів

Понад 5000 українців кожного місяця п’ють каву 25 Coffee Roasters вдома. Обирають свої ідеальні сорта та назавжди стають прихильниками свіжої обсмажки. 

оптовий відділ
450 оптових
патрнерів

Нашу каву замовляють 450+ оптових партнерів по всій країні, серед яких відомі кав’ярні, ресторани та офіси. Зі всіма ми складаємо довгі партнерські стосунки, бо розуміємо потреби та бажання кожного клієнта.

Місія 25 Coffee Roasters -
розвивати кавову культуру в Україні

Для цього команда, в якій більше 50 професіоналів, працює 24/7. 

Обсмажуємо каву

Обсмажуємо каву

Обираємо найкраще зелене зерно за допомогою європейських трейдерів або напряму замовляємо з ферм. Працюємо на всесвітньо відомих ростерах Probat, використовуємо дестонери та капимо кожну партію зерна.

Обсмажуємо каву

Забезпечуємо сервіс

Відправляємо каву на наступний день після замовлення, маємо свої кур’єрські служби в Харкові та Львові. Без питань повертаємо та обмінюємо зерно, якщо партнеру не підійшов смак. Залишаємось на зв’язку 24/7 та вирішуємо будь-які питання на користь партнера. 

Обсмажуємо каву

Постійно вчимося новому

Обсмажчики та бариста компанії навчалися в Іспанії в Instituto Español IECafé. Команда постійно підвищує кваліфікацію в Німеччині на заводах Probat. А також регулярно бере участь в кавових чемпіонатах України з каптестингу, капінгах та змаганнях.