Free delivery from € 36

0 (800) 75 2526 +38 (050) 366 51 00

Mon-Sun 08:00 - 19:00
Cart 0

Your order

Кар'єра

Найважливішим активом нашої компанії, є персонал, і саме він забезпечить успіх у майбутньому

25 Coffee Roasters шукають в команду ініціативних, цілеспрямованих, енергійних та творчих людей, які вміють працювати в команді.

Наші вакансії
01

Враховуємо думку кожного

Ми завжди відкриті до експериментів, хочемо вдосконалюватись та ставати краще. Якщо ви маєте класну ідею щодо покращення бізнес-процесів – з вірогідністю 99% ми надамо вам можливості втілити її у життя.

02

Створюємо дружню, відкриту атмосферу

Швидко приймаємо в сім’ю 25 Coffee Roasters, з повагою ставимося до колег та будуємо відкриті людяні стосунки. Любимо дружні корпоративні заходи та за рік відмічаємо більше 80 свят разом.

03

Навчаємо та розвиваємо всіх членів команди

Маємо внутрішні програми навчання та адаптації нових колег. В процесі роботи оплачуємо навчання для підвищення кваліфікації та постійно закохуємо в каву в Клубі любителів кави.

04

Націлені на довгострокову співпрацю

Середній термін роботи працівників в 25 Coffee Roasters – 2,5 роки. В нас багато колег, які працюють в команді більше 10 років, з самого заснування компанії. Ми будуємо довгострокові стосунки та цінуємо кожного в команді.

05

Надаємо найкращі умови

Маємо працюючі системи мотивації та надаємо можливості для кар’єрного і фінансового зросту.

Наші вакансії

Шукаємо в команду своїх людей та чекаємо на ваші резюме та відгуки.

Наші вакансії
  1. Компанія
  2. Команда
  3. Місія
  4. Цінності

Компанія 25 Coffee Roasters

10 років ми виробляємо найсмачнішу каву в Україні. В різних куточках країни нашу каву п’ють більше 5 тисяч українців кожного місяця. Більше 450 закладів щомісяця замовляють в нас каву для своїх гостей.

Компанія 25 Coffee Roasters

Ми маємо велике виробництво у Львові, склади та офіси в Харкові та Києві, а також представництва компанії в багатьох містах Україні. Доставляємо каву в Польщу, Литву, Румунію та Словаччину. Відкриваємо нові ринки та ніколи не зупиняємось на досягнутому.

Команда

В команді 25 Coffee Roasters працюють 70+ однодумців, що об’єднані любов’ю до кави та прагненням розвиватись, вдосконалюватись та працювати з найкращим продуктом у країні.

Команда

У нашій команді працюють висококваліфіковані фахівці, а атмосфера в компанії сприяє генеруванню ідей, спільної відповідальності та розвитку професійного потенціалу.

Місія

Місія компанії – розвивати кавову культуру в Україні та Європі, щоб кожен починав свій день з чашки якісної кави українського виробництва.

Місія

Кожного дня ми працюємо, щоб стати компанією №1 на кавовому ринку України та Європи. Тож всі в нашій команді амбітні, енергійні та націлені на результат.

Цінності

Будуємо команду на спільних цінностях:

  1. Відкритість новому, тестування гіпотез та ідей
  2. Постійне вдосконалення процесів
  3. Грошова мотивація як критерій ефективності
  4. Відповідальність перед клієнтами та колегами
  5. Безперервний розвиток
  6. Результат екстра-класу

Якщо ви розділяєте наші цінності, а наша місія вам відгукується – дивіться наші вакансії та надсилайте резюме. Якщо ви не знайшли підходящу вакансію для себе – ми можемо розглянути ваше резюме та знайти роботу саме для вас, відповідно до досвіду та бажанню