Безкоштовна доставка від 350 ₴

0 (800) 75 2526 +38 (050) 366 51 00

Пн-нд 08:00-19:00

Кошик 0

Ваше замовлення

Лімітована лінійка кави до Дня Незалежності України

Спеціально до дня Незалежності України, разом з проектами "Garneselo" та "MadeinUkraine" ми створили особливу лінійку кави, присвячену дому — місцю, де розпочалася наша історія та дала початок прекрасному майбутньому. Для сучасної сміливої та незалежної України таким домом є українське село. А для кожного з нас воно є барвистою палітрою любові та найтепліших спогадів дитинства. 

madeinukraine_org — це проект, що знайомить нас з чудовими українськими брендами, а"Garneselo" — закарбовує прекрасні моменти через об'єктив фотоапарату. На їх сторінці ви знайдете безліч теплих естетичних фото українського села. 

Ми взяли ці фотографії, додали до них теплі історії з життя та підібрали смачну каву, щоб ви поринули в дитинство разом з нами.

Нам вдалося створити набір, який хочеться подарувати близьким і поділитися з ними найціннішим. В ньому ви знайдете авоську, ароматну каву та чашку, схожу на ту, що була у вас в дитинстві. Всі елементи можна також купувати окремо, чи об'єднати у власний бокс. 


Працюючи над проектом, ми зрозуміли, що, зазвичай, спогади — це навіть не про конкретні місця чи події, а про їх деталі, що набули особливого унікального сенсу. Це про смак бабусиних вареників з вишнею та шурхіт дідусевої газети. Це про мамину клумбу з мальвами та дорогу додому після довгої прогулянки з татом на канікулах.

Ці спогади ми плекаємо все життя і зберігаємо в скриньці душі як найцінніші скарби. Вони квітнуть чорнобривцями та пливуть на схилах вечірніх Карпат. Вони зробили нас тими, хто ми є, і дали поштовх до розвитку.

На кожній пачці ми написали дещо особливе. Переглянувши всі позиції з колекції, ви точно знайдете спогади, що вам відгукнуться і ви впізнаєте їх. Раптово ви опинитеся на ґанку рідного дому і погладите пухнастого котика, що гріється під сонцем. Зірвете стиглу шовковицю прямо з дерева та знову спробуєте того самого холодного компоту з глечика. Вас буде лоскотати за ноги пухнаста серпнева трава і буде дуже хотітися поринути в пригоди з друзями, як раніше


Для наборів ми обрали каву лінійки 25 Coffee Roasters, адже в ній тільки арабіка виняткової якості та витончені смаки та композиції. Кожна з них — як витвір мистецтва. До набору ви можете додати Kenya Kegwa PB 250г, Honduras Aruco 250г, El Salvador Acalem 250г, Rwanda, Akagera Kabare 250г, Ethiopia Gerba Dogo 200г або China Kong Que 200г в нових дизайнах та двох видах обсмажки. 

Заваріть улюбленим способом, запросіть найближчих чи побудьте наодинці. 

Не відганяйте спогади, проживіть їх сповна та насолодіться ними так, ніби вперше, не пропускаючи жодних моментів життя. Доторкніться до них, вдихніть на повні груди та смакуйте улюбленою кавою.
Пов'язані товари

Набір до Дня Незалежності України №1
Набір до Дня Незалежності України №1
710₴
Замовити
Набір до Дня Незалежності України №2
Набір до Дня Незалежності України №2
661₴
Замовити
Набір до Дня Незалежності України №3
Набір до Дня Незалежності України №3
661₴
Замовити
Набір до Дня Незалежності України №4
Набір до Дня Незалежності України №4
669₴
Замовити
Набір до Дня Незалежності України №5
Набір до Дня Незалежності України №5
593₴
Замовити