Free delivery from € 35

0 (800) 75 2526 +38 (050) 366 51 00

Mon-Sun 08:00 - 19:00
Cart 0

Your order

Arabica Coffee Beans Brazil Mogiana 250g

Weight
250g
1kg
Roasting
medium
€7.28
Free
delivery from UAH 350
Always fresh
roast
Quality control
according to HACCP
Характеристики

Sourness

Bitterness

Saturation

Fragrance

Taste dried fruits, hazelnuts and milk chocolate
Fragrance chocolate, nut
Afternoon Tea long and pleasant with the sweetness of caramel
Body dense
Type of coffee mono
Weight 250g
Roasting medium
Arabica variety Caturra and Catuaí
Country Brazil
Region Minas Gerais, Sao Paulo
Processing natural
Harvest Year 2023
Growth height 200-800m
Method of preparation coffee machine, moka pot, geyser coffee maker, cup, french press
Product overview
Product overview

Some trends come and go, but Brazil Mogiana stands as a timeless testament to the finest Brazilian Arabica, with its uniform round beans and consistently delightful flavor.

The main feature of Brazil Mogiana is its distinctive taste of milk chocolate with notes of dried fruits and nuts. The chocolatey notes are a result of dry processing, where the coffee cherries dry under the sun, saturating the beans with sugars, so you won’t taste any acidity here. The result is a strong, slightly sweet drink with a nutty aroma and a long-lasting aftertaste.

This coffee grows on the plains of Brazil, in the regions of Minas Gerais and Sao Paulo, where the mild climate contributes to its smooth flavor. We know that after such a temptation, you might not want to look at other varieties, but don't do that — the 25 Coffee Roasters assortment will surprise you time and again ;)

By purchasing 1 kg of this coffee, you get a great offer with a 5% discount already included in the price.


Reviews about this coffee
Галина 2023-11-16 15:02:47

Дуже довго шукала "свою каву" і це вона: смак, аромат, легка гірчинка, горіхові ноти. Звісно, періодично продовжую пробувати інші сорти і новинки, але все рівно повертаюся до цієї і підсадила на неї купу занйомих. Також мені зручно, що можна замовити бажаний помел. Ну і загалом сервіс на висоті і кава свіжа і смачнюча!

Катерина 2023-10-13 18:11:50

Доставка швидка, а кава - це щось неймовірне, я смачнішої не куштувала! В мене завжди була проблема, що аромат кави десь я чую, а вдома - це щось із серії фантастики. Але я таки дочекалася! Цей магічний аромат заполонив весь простір квартири! А смак - це казка! Дякую Вам дуже за пораду, екскурс у види кави???? І приємну знижку! Я тепер ваша назавжди???? Отак, випадково потрапляєш у сіті реклами в фейсбуці і ти вже на 7 небі від щастя. Дякую, за те, що ви є, і за те, який якісний товар пропонуєте!

Юлія 2023-08-14 20:53:14

Цей сорт виявився з більш тонким і вишуканим смаком, ніж звичайні фабричні марки кави, які я купувала (хоч і якісні). Це не була любов з першої чашки, це було неквапливе знайомство. Чим більше я ставала уважною до нюансів аромату й смаку, тим більше своїх гарячих таємниць мені розкривала ця кава. У неї є один недолік - вона дуже швидко закінчилася)) Повертатися до старих кавових звичок вже не хочу, тож замовила ще два нових сорти.

Олександр 2023-08-02 12:28:20

Дякую за безкоштовну доставку гарне пакування-, все дуже гармонійно! Ну і сама кава....Вище всіляких похвал!!! Тонко підібраний, приємний смак, гарно заварюється в чашці , аромат на всю кімнату.... Я в захваті! І це ми встигли спробувати тільки одну....Я, віднині - Ваш прихильник!

Микола 2023-02-05 11:22:56

Вперше заказав каву Brazil Mogiana, дуже всім сподобалась, неймовірний аромат, присмак лісового горіха сухофруктів і школаду. Дякую !!!